Jak żyć smacznie i zdrowo
bez soli?
kalkulator
Wyrzuć Solniczkę

Naczynia Philipiak. Wybierz jakość, poznaj opinie

Wieloletnie doświadczenie, rekomendacje gwiazd, najwyższa jakość – tym wyróżnia się gotowanie z marką Philipiak!

Firma z długoletnią tradycją
Firma Philipiak to niekwestionowany lider na rynku. Istnieje od 2001 roku i skupia prestiżowe marki, takie jak Philipiak Milano, Kallman, I Disegno oraz Linea Natura. Bogata oferta naczyń ze stali szlachetnej z oryginalnym wzornictwem zachwyca miłośników gotowania na całym świecie. Oferta firmy to niezwykle funkcjonalne i mistrzowsko wykonane naczynia kuchenne, zestawy sztućców, komplety porcelany, noże ceramiczne i kute oraz naturalne kosmetyki. Produkty firmy Philipiak to jakość, prestiż i zdrowie. Doceniły to redakcje i profesjonalne agencje reklamowe, wykorzystujące naczynia Philipiak podczas wielu sesji fotograficznych.

Grupa Philipiak, promując filozofię zdrowego stylu życia, angażuje się także w działalność charytatywną. Współpracuje m.in. z Fundacją Ex Animo, Centrum Zdrowia Dziecka, Instytutem Żywności i Żywienia w Warszawie oraz wieloma innymi placówkami w całej Polsce. Firma posiada swoje salony w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Pozytywne opinie o produktach firmy Philipiak można znaleźć m.in. na facebookowym forum internetowym, związanym ze sztuką gotowania, odżywiania oraz jakością życia.

Philipiak to więcej niż zwykłe garnki


Naczynia firmy Philipiak to produkty wykonane z nieodkształcających się i w pełni bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Zaprojektowane przez profesjonalistów – dedykowane są pasjonatom gotowania, miłośnikom zdrowej kuchni i tym, którzy po prostu cenią sobie styl, jakość i smak! Co wyróżnia naczynia firmy Philipiak spośród innych firm? Przede wszystkim ich wykonanie – naczynia są antyalergiczne, antybakteryjne, a ich dno akumuluje ciepło, dzięki czemu są niezwykle energooszczędne. Ponadto, są wszechstronne – mogą posłużyć zarówno do gotowania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, jak i w piekarniku. Wysoka jakość to znak rozpoznawczy firmy Philipiak. Opinie na forach internetowych, oraz na innych tematycznych stronach, są pełne pozytywnych recenzji. Grupa Philipiak wywarła niekwestionowany wpływ rewolucję w zdrowym gotowaniu. To w właśnie te naczynia, ze względu na ich wytrzymałość, elegancję i wyszukane rozwiązania technologiczne coraz częściej zastępują na europejskich stołach, zwykłe garnki. Philipiak od dawna cieszy się należną mu kulinarną renomą - takie produkty jak szybkowary oraz przepiękna porcelana są cenione przez klientów nie tylko w Polsce.

Minimalistyczna forma i nowoczesny design
Satynowane wnętrza naczyń, wyprofilowane krawędzie, akutermiczne dno z powłoką z nierdzewnej stali, uchwyty pokrywy naczyń ze wskaźnikiem temperatury – gwarantują najwyższą jakość przyrządzania potraw oraz ich niepowtarzalny i zdrowy smak. Systemy kuchenne Philipiak Milano zaprojektowane zostały przez profesjonalnych designerów i są dedykowane tym, dla których codzienne gotowanie jest sztuką.

Opinie o naczyniach Philipiak - gwiazdy polecają


Karol Okrasa, Agnieszka Cegielska, Elżbieta Zapendowska, Karolina Malinowska, Łukasz Zagrobelny – to tylko niektóre gwiazdy, które rekomendują zdrowe gotowanie, m.in. w naczyniach Philipiak. Ich opinie są niezwykle pochlebne, bo gotowanie z marką Philipiak, to zdrowie na talerzu!

Pełnia smaku
Na facebookowym forum firmy Philipiak - www.facebook.com/Philipiak - przeczytasz więcej o sztandarowych produktach marki oraz zapoznasz się z opiniami osób używających ich na co dzień. Użytkownicy mają powody do zadowolenia, ponieważ naczynia te nie zmieniają jakości potraw, nie wchodzą w reakcje chemiczne, a podczas gotowania szkodliwe dla organizmu substancje, nie przedostają się do pożywienia. Gotowanie, smażenie i pieczenie w nich to prawdziwa przyjemność (nie tylko dla miłośników kuchni). Naczynia zostały zaprojektowane tak, aby można w nich było gotować bez użycia soli i tłuszczów. Tak przyrządzane potrawy nie tracą wartości odżywczych, są niskokaloryczne i mają więcej witamin.

Różnej grubości emaliowane ściany, podatne na zarysowania i powstawanie odprysków – tak często wyglądają stosowane w polskich kuchniach garnki. Philipiak ma w swojej ofercie wyłącznie naczynia posiadające grube dno, które sprawia, że podczas gotowania ściany naczyń nagrzewają się równomiernie. Pokrywy posiadają specjalne termometry, dzięki którym można kontrolować temperaturę podczas przygotowywania potraw. Wnętrza naczyń są satynowane, dzięki czemu są całkowicie odporne na zarysowania. Ogromną zaletą naczyń Philipiak jest możliwość przygotowania dań w niezwykle zdrowy, szybki i oszczędny sposób.

Firma Philipiak aktywnie promuje zdrowy styl życia. Świadczą o tym nie tylko najwyższej jakości produkty, ale i charytatywna, prozdrowotna działalność edukacyjna.

Jesteś tym, co jesz
Jest to prawda stara jak świat, tylko czy zawsze się do niej stosujemy? Naczynia, w których przyrządzamy potrawy mają ogromny wpływ na ich wartości odżywcze. Dlatego warto postawić na najwyższą jakość. Produkty firmy Philipiak (naczynia, szybkowary, patelnie i sztućce) są bezpieczne dla zdrowia i gwarantują przygotowanie dań o cudownym smaku. Dzięki nim, mamy pewność, że dostarczamy naszemu organizmowi wiele niezbędnych wartości odżywczych. Aby to sprawdzić i wyrobić sobie własną opinię o naczyniach firmy Philipiak, najlepiej po prostu je przetestować. A efekty będą bardziej niż zadowalające!
Jak pozbyć się solniczki? Zniszcz solniczkę, pomożesz chorym dzieciom!
Jak wykorzystać sól nie tylko w kuchni?
Nakręć krótki film o tym, jak pozbyć się solniczki